Nuotraukos iš susirinkimo Vokietijoje

Mokyklų partnerių susitikimas Wipperfeurth  Vokietijoje. Visų partnerių mokyklų (Vokietijos, Turkijos, Lenkijos, Anglijos, Suomijos, Italijos bei Lietuvos) projektų koordinatoriai bei mokyklų vadovai.
Mokyklų partnerių susitikimas Wipperfeurth Vokietijoje. Visų partnerių mokyklų (Vokietijos, Turkijos, Lenkijos, Anglijos, Suomijos, Italijos bei Lietuvos) projektų koordinatoriai bei mokyklų vadovai.
Turkijos mokyklą pristato jos mokiniai.
Mokyklų partnerių priėmimas merijoje .

Mokyklų partnerių priėmimas merijoje.
Mokiniai iš įvairių mokyklų draugiškai leido dienas Vokietijos mokykloje.
Pica vaišinamos visos delegacijos. Picas kepė mokinių mamos.