Pamariečiai’ 2019

Vasaros poilsio stovyklos „Pamariečiai” veiklos planas 2019-06-10  –  2019-06-14

Vasaros stovyklos atidarymas
2019-06-10

Šiais metais stovykloje dalyvauja 88 mokiniai. Pirmą dieną stovyklautojai supažindinami su stovyklos programa, pravestas saugaus elgesio instruktažas. Mokiniai suskirstomi į grupes: „Ledinukai“, „Išmanieji“, „Kodėlčiukai“, „Spinduliukai“, „Saldainiukai“.  Grupių pavadinimus mokiniai sugalvojo patys. Stovyklautojai lankėsi Šilutės sporto klube „Atėnė“. Po to vyko du edukaciniai užsiėmimai H. Šojaus dvare: „Pašto kelias“, „Žaislų istorija“, kurie vyko H. Šojaus dvare.

Stovyklautojų kūrybinė diena
2019-06-11

Nuo pat ryto vaikų laukė įvairios edukacinės veiklos, kurias vedė pradinių klasių mokytojos Laima Akucevičienė, Solveiga Mockienė ir bitininkė Aurelija Mockienė. Vaikai iš modelino lipdė medalius ir darė antspaudus, panaudodami įvairias žoleles. Gamino papuošimo elementus lauko pavėsinėms. Vaikai ne tik gamino žvakes, bet ir susipažino su bičių gyvenimu, ragavo medaus, žiedadulkių, bičių duonelės, pikio. Užsiėmimai vaikams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Po edukacinių užsiėmimų vyko į F. Bajoraičio biblioteką. Žaidė šaškėmis lauke,  dalyvavo interaktyviame boulingo žaidime, taip pat varžėsi šokių aikštelėje.

Išvyka į  Veiviržėnų amatų centrą
2016-06-12

Stovyklautojai lankėsi Klaipėdos rajono Veiviržėnų amatų centre. Mažiausieji minkė, kočiojo, drėkino ir glostė molį. Iš jo lipdė suvenyrus – paukščiukus. Vyriausieji susipažino su muilo atsiradimo istorija ir gamybos technologija. Į namus parsivežė pačių pasigamintus natūralius muiliukus. Tautodailininkė Jūratė demonstravo gyvatės, jaučio odas. Ypač savo grožiu nustebino žuvų oda. Mokiniai mokėsi pinti apyrankes iš odos pagal senovės baltų būdą. Dalis vaikų kepė piemenėlio duonelę. Anksčiau piemenėliai nusigvelbę iš tėvų gabalėlį tešlos ant ilgo pagalio apvyniodavo tešlos juostelę ir kepdavo ją virš laužo. Išvyka vaikams labai patiko – pasisėmė patirties.