Laisvos darbo vietos

Šilutės Pamario progimnazija ieško matematikos, biologijos ir chemijos mokytojo.

Įstaigos pavadinimas

Šilutės Pamario progimnazija

Pareigos

Chemijos mokytoja(s) nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.

Darbo vieta

Šilutės Pamario progimnazija, Žalgirio g. 16, Šilutė

Reikalavimai

Funkcijos

Ugdyti 5-8 klasių mokinius pagal chemijos bendrąsias programas, vertinti jų pasiekimus, informuoti apie mokymosi pažangą, pasiekimus mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir progimnazijos vadovus; tvarkyti mokinių ugdomosios veiklos apskaitos dokumentus.

Darbo užmokestis

· Gyvenimo aprašymas (CV).

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir, sutikrinus, grąžinami pretendentui.

Pateikdami dokumentus Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranką.

Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2024 m. liepos 1 d. 12.00 val.

Atrankos pokalbis planuojamas 2024 m. liepos 5 d.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje informuosime tik reikalavimus atitinkančius kandidatus telefonu arba el. paštu.

Įstaigos pavadinimas

Šilutės Pamario progimnazija

Pareigos

Biologijos mokytoja(s) nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.

Darbo vieta

Šilutės Pamario progimnazija, Žalgirio g. 16, Šilutė

Reikalavimai

Funkcijos

Ugdyti 5-8 klasių mokinius pagal biologijos/chemijos bendrąsias programas, vertinti jų pasiekimus, informuoti apie mokymosi pažangą, pasiekimus mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir progimnazijos vadovus; tvarkyti mokinių ugdomosios veiklos apskaitos dokumentus.

Darbo užmokestis

Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2024 m. liepos 19 d. 12.00 val.

Atrankos pokalbis planuojamas 2024 m. liepos 24 d.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje informuosime tik reikalavimus atitinkančius kandidatus telefonu arba el.paštu.

Įstaigos pavadinimasŠilutės Pamario progimnazija
PareigosMatematikos mokytoja(s) nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.
Darbo vietaŠilutės Pamario progimnazija, Žalgirio g. 16, Šilutė
ReikalavimaiPretendentas (-ė) turi atitikti Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo 48 straipsnio reikalavimus.
FunkcijosUgdyti 5-8 klasių mokinius pagal matematikos bendrąsias programas, vertinti jų pasiekimus, informuoti apie mokymosi pažangą, pasiekimus mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir progimnazijos vadovus; tvarkyti mokinių ugdomosios veiklos apskaitos dokumentus.
Darbo užmokestisDarbo užmokestis nustatomas vadovaujanti Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento ribos nuo 1,0979 iki 1,4358. 2024-2025 m. m. Numatomas krūvis – 1 etatas.

Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2024 m. liepos 19 d. 12.00 val.

Atrankos pokalbis planuojamas 2024 m. liepos 24 d.

Atnaujinta 2024-06-18