Mokytojai

ŠILUTĖS PAMARIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS
2019-2020 M. M.
PEDAGOGINIS PERSONALAS

Eil.Nr.Pavardė, vardasPareigybė
VADOVAI
1.BENDŽIUS JONASDirektorius
Technologijų vyresnysis mokytojas
2.CHOCKEVIČIENĖ VIOLETADirektoriaus pavaduotoja ugdymui
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
3.KURPEIKIENĖ VITALIJADirektoriaus pavaduotoja ugdymui
Etikos mokytoja
4.VAITAUSKAITĖ AUŠRADirektoriaus pavaduotoja ugdymui
MOKYTOJAI
5.AKUCEVIČIENĖ LAIMAPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
6.AMBRULAITIENĖ IVETAAnglų kalbos mokytoja metodininkė
7.

ARMONIENĖ VALĖ

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
8.ASTASEVIČIENĖ REGINADailės mokytoja metodininkė
9.BALČYTIENĖ JURGITATechnologijų mokytoja metodininkė
10.BERNOTIENĖ REDALietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
11.BILIENSKAJA IRINAFizikos vyresnioji mokytoja
12.BUDRIKAS FELIKSASGeografijos vyresnysis mokytojas
13.

DOMANSKIENĖ VIOLETA

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
14.GEČIENĖ LORETAIstorijos mokytoja metodininkė
15.GELŽINYTĖ GITANAPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
16.GENIENĖ RAIMONDAAnglų kalbos vyresnioji mokytoja
17.GRIGALIENĖ ASTAAnglų kalbos mokytoja metodininkė
18.JANČAUSKIENĖ VILMAVokiečių kalbos vyresnioji mokytoja
19.JOKUBAITYTĖ REGINAŠokio vyresnioji mokytoja
20.JONAITIENĖ DALIA

Chemijos/Gamta ir žmogus mokytoja metodininkė

21.JUDVYTIS REIMONDASTechnologijų mokytojas
22.JUREVIČIENĖ SIGUTĖMatematikos mokytoja metodininkė
23.KELPŠIENĖ IRMAPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
24.KUNGELIENĖ NIJOLĖLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
25.KURPEIKYTĖ RITAŠokio mokytoja ekspertė
26.

LENDRAITIENĖ LAIMUTĖ

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
27.LILEIKIENĖ DIANAPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
28.LUKOŠIUS RIMVYDAS

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Žmogaus saugos mokytojas

29.MACIJAUSKIENĖ VIRGINIJA

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

30.MALINAUSKAS ALFONSASFizinio ugdymo mokytojas metodininkas
31.MATULĖ VITAMuzikos vyresnioji mokytoja
32.

MAURIENĖ INGA

Matematikos mokytoja
33.MEMYTĖ ASTATechnologijų mokytoja metodininkė
34.

MIKLOVIENĖ AUDRONĖ

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
35.

MOCKIENĖ SOLVEIGA

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
36.MOCKUVIENĖ GIEDRĖ

Rusų kalbos mokytoja metodininkė
Etikos mokytoja metodininkė

37.NARUŠEVIČIENĖ AISTĖAnglų kalbos vyresnioji mokytoja
38.NORMANTAS ČESLOVASFizinio ugdymo mokytojas metodininkas
39.PIELIKIENĖ AUŠRAInformacinių technologijų mokytoja metodininkė
40.POCIUVIENĖ VIOLETAMuzikos mokytoja metodininkė
41.RAMANAUSKYTĖ LINAAnglų kalbos vyresnioji mokytoja
42.

RUPEIKIENĖ ELINA

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
43.SALDAUSKIENĖ VILMAAnglų kalbos mokytoja metodininkė
44.SERMONTIENĖ RITAPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
45.SIMAITIENĖ ELVITABiologijos mokytoja metodininkė
46.

SIRTAUTĖ SELESTINA

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
47.SKUODIENĖ BIRUTĖTikybos vyresnioji mokytoja
48.STANIŠAUSKIENĖ VIOLETAIstorijos vyresnioji mokytoja
49.

ŠEPUTIENĖ EDITA

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
50.

ŠLEŽEVIČIENĖ AURELIJA

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
51.TIMOKHINA VALENTINARusų kalbos mokytoja metodininkė
52.TIMPIENĖ ALMA

Matematikos mokytoja metodininkė

53.TYLAITĖ RYMANTĖ

Matematikos mokytoja metodininkė

54.TREČIOKIENĖ IRUTĖTikybos vyresnioji mokytoja
55.URBONAS ADOLFAS

Geografijos mokytojas metodininkas

56.VENCKIENĖ DANUTĖAnglų kalbos mokytoja metodininkė
57.VIŠINSKIENĖ AUŠRARusų kalbos vyresnioji mokytoja
58.

ZYBARTAITĖ REGINA

Matematikos mokytoja metodininkė

59.ŽYGAITIENĖ DAIVAPradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
NEFORMALAUS UGDYMO MOKYTOJAI
60.

BŪDVYTIENĖ NIJOLĖ

Neformalaus ugdymo mokytoja
61.

KRANIAUSKIENĖ VIOLETA

Neformalaus ugdymo mokytoja
PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI
62.ASIULEVIČIENĖ GABRIELĖ

Psichologė

63.

KUISIENĖ REDA

Specialioji pedagogė metodininkė
64.

NOREIKIENĖ ANGELĖ

Socialinė pedagogė metodininkė (1-5 kl.)
65.

RIMKUTĖ EDITA

Socialinė pedagogė metodininkė (6-10 kl.)
66.

ŠIKŠNIUVIENĖ JURGITA

Logopedė metodininkė

 

 

 

 

Atnaujinta 2020-01-20