Erasmus+ 2018-2020 Olandija

Erasmus+ projekto partnerių susitikimo programa Olandijoje 2018 m. gruodžio 2-6 d.

Projekto valdymo susirinkimas Olandijoje vyko 2018 gruodžio 2-6 d.  Į susirinkimą vyko projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja metodininkė Iveta Ambrulaitienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Asta Grigalienė.
Gruodžio 3 d. šalys partnerės prisistatė savo valstybės valdymo struktūrą. Mokytojai susipažino su mokykla. Sužavėjo olandų mokyklos naujai sukurtos erdvės mokiniams mokyklos koridoriuose. Aplankytas Gelderland provincijos parlamentas. Projekto mokytojai susitiko su parlamento sekretoriumi p. Bob Roelofs.
Gruodžio 4 d. mokytojai partneriai tarėsi apie būsimus planus, diskutavo apie Europos Parlamento modelio taikymą projekte – mokinių debatuose, apžvelgė klausimyną, kurį sudarė lietuviai partneriai, išklausė pranešimo apie eTwining platformos panaudojimą projekto įgyvendinimui. Po pietų mokytojai aplankė ZEVENAAR savivaldybę, susitiko su jaunaisiais savivaldybės tarybos nariais.
Gruodžio 5 dieną visi partneriai aplankė Delftą – Olandijos sostinę XVI a. ir Hagoje Olandijos parlamentą.