Projekto veikla

Nuo 2015m. gegužės 18 d. iki birželio 12 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo informacinių technologijų projekte „IT vadyba ir komandinis darbas“, kuriame kūrė virtualų gidą apie Šilutę. Pradžioje mokiniai žaidė įvairius susipažinimo, apšilimo, komandos formavimo bendradarbiavimo ir kt. žaidimus, kurie padėjo geriau pažinti vieniems kitus įvairiose situacijose. Kiek vėliau buvo pradėti darbai. Suplanuotos iš viso keturios kelionės, nutarti pagrindiniai darbai ir jie buvo išskirstyti mokiniams. Pagrindinę savaitę vykome į keliones, po jų dirbdavome ties pačiu gidu. Per keliones patyrėme daug įspūdžių, juos amžinome nuotraukomis, bei vaizdo filmukais, o suredaguotą medžiagą talpinome puslapyje. Esame labai dėkingi Justinui Subačiui, Arūnui Petkevičiui už labai išsamius pasakojimus ir pravestas trumpas ekskursijas.
Mokinių kurto tinklapio nuoroda : http://itvadyba2015.wix.com/silutekitomisakimis

foto 4      foto 5      foto 6

foto 7      foto2 (1)      foto2 (2)