Klasės valandėlės

Klasės valandėlė „Eglės ir pašėlusios klasės nuotykiai“
2015-05-14

Gegužės 14 dieną, 3 e klasės valandėlėje svečiavosi Vanesos mama Evelina Levičeva. Vanesa kartu su mama klasės draugams paskaitė Suomijos vaikų ir jaunimo rašytojo Timo Parvelo „Elė ir pašėlusi klasė“ ištraukas.
Klasės valandėlės metu, mokiniai susipažino su rašytojo Tino Parvelo biografija, jo kūryba, su suomių vaikų gyvenimu. Vaikams labai patiko linksmos istorijos, kurias puikiai galėjo perteikti rašytojas, nes pats dirbo mokytoju. Mokinius sužavėjo veikėjų gyvumas, vaikų krečiamos išdaigos, mokytojų elgesys ir rašytojo sukurti jų portretai.
Klasės valandėlę pravedė mokytoja metodininkė Nida Vismantienė.

DSC07954      DSC07953      DSC07951

Klasės valandėlė „Skaitau – save išsakau“
2015-05-11

Gegužės 11 dieną, 4 f klasėje vyko klasės valandėlė „Skaitau – save išsakau“, kurioje Marko mama Lolita Jonušienė paskaitė Hanos Ožogovskos ištraukas iš knygos „Berniukas atžagariukas“.
Klasės valandėlės metu buvo siekiama sudominti mokinius tekstu, pažadinti norą kalbėti, išsakyti savo nuomonę. Ketvirtokai mokėsi klausyti ir išgirsti tai ką reikia, pasakyti savo nuomonę apie išgirstą kūrinį. Mokiniai papasakojo, kad skaitymas didelis malonumas. Iš jų pasimoko gyvenimo patirties, semiasi sumanumo, pažįsta pasaulį, turtina žodyną. Suprato, jog skaitant vaikas darosi protingesnis, sekasi geriau mokytis. Vaikai knygą sulygino su išminties upe, kurioje visa žmonijos patirtis perduodama iš kartos į kartą.
Klasės valandėlę pravedė 4f klasės mokytoja metodininkė Vida Giedrienė.

DSC07949      DSC07948      DSC07947

Klasės valandėlė „Svečiuose mama“
`2015-04-24

Balandžio 24 dieną, 2e klasės mokiniai į klasės valandėlę pasikvietė Justo mamytę, Lijaną Jagintavičienę. Ji pasekė lietuvių liaudies pasaką „Vilkas vestuvėse“. Mokiniai įdėmiai klausėsi mamos sekamos pasakos. Vėliau diskutavo, aptarė vilko ir šuns draugystę, jų poelgius ir kaip jie galėjo pasielgti kitaip. Vaikai pasakojo, jog labai patinka pasakos apie gyvūnus. O iš šios pasakos veikėjų pasimokė draugiškumo, tolerancijos, užuojautos vienas kitam.
Klasės valandėlę pravedė mokytoja ekspertė Violeta Lukočienė.

DSC07775      DSC07773      DSC07772

Klasės valandėlė „Skaito tėtis“
2015-03-18

Kovo 18 dieną 2 f klasės valandėlėje lankėsi Tado tėtis Vygantas Paldauskas. Jis vaikams paskaitė Brolių Grimų pasakas „Milžinas ir siuvėjas“, „Šiaudas, pupa ir žarija“ bei lietuvių liaudies pasakas: „Atsilygino“, „Aš pats“, Karaliaus akivaizdoje“, „Kam klius, kam neklius“, „Bičių piemuo“, „Balno kilpa“.
Klasės valandėlės metu mokiniai sužinojo, jog valstietis gali būti gudresnis už poną, o milžinas pasižymi ūgiu ir jėga, bet ne protu, kad velnias labai suktas padaras ir kam klius, kam neklius, bet vilkui beuodegiui tai tikrai klius.
Refleksijoje, apie patirtus įspūdžius, vaikai perteikė iliustruodami labiausiai patikusią pasaką. Po to klasėje surengė piešinių parodą.
Klasės valandėlę organizavo vyr. mokytoja Dalia Savickienė.

DSC07516      DSC07513      DSC07509

Klasės valandėlė „Pasakėčią skaito mama“
2015-01-27

Sausio 27 dieną, 2 d klasės valandėlėje dalyvavo Gabijos mama Viktorija Urbanavičienė, kuri paskaitė Ezopo pasakėčias. Susitikime vaikai ne tik plačiau susipažino su pasakėčių žanru, bet ir galėjo pasimėgauti gražia literatūrine kalba.
Išklausius pasakėčių, antrokai analizavo pamokymus, aktyviai diskutavo, reiškė savo nuomonę ir suprato, jog galima pasimokyti vertybių: tiesos, išminties, draugystės, patikimumo. Sužinojo, kad kiekvienas gyvenime turi savo vietą ir reikia būti sumaniam, o pasipūtėliai ir kvailiai tik kelia juoką.
Refleksijoje antrokai pateikė išvadą, jog gyvenimiškose situacijose gali laimėti tas, kas atkaklus ir siekia tikslo iki galo.
Klasės valandėlę pravedė mokytoja metodininkė Rasa Dulkienė.

telefonas 325     DSC07519      DSC07517