Jaunųjų programišių (hakerių) mokykla

Informuojame, kad Lietuvos IT įmones ir aukštąsias mokyklas vienijančios asociacijos „INFOBALT“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos (LinMA) iniciatyva vyksta projektas „Patrauklios informacinių technologijų inovacijos kuria ateitį (Patinka!)”, skirtas mokinių kūrybiniams įgūdžiams IT srityje lavinti, kuriant neformalaus ugdymo tinklą. Projekto tikslas – sudominti mokinius informacinėmis technologijomis, padėti susipažinti ir išmėginti įvairias technologijas.
Plačiai paplitus elektroniniams ryšiams, laikmenoms ir kompiuteriams bei mobiliems išmaniesiems įrenginiams, informacinių technologijų saugumas tapo ypač aktualus ir paprastų vartotojų tarpe. Vis labiau plintantis bendravimas elektroninėje erdvėje, prekių ir paslaugų pirkimas neišeinant iš namų, nuotolinis mokymasis ir žinių įvertinimas, – tai tik kelios iš daugelio sričių kur labai svarbu užtikrinti informacijos ir duomenų saugumą, o atsainumas gali kainuoti labai brangiai.
Nuo gegužės 7 dienos, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai, gali susipažinti ir patys išbandyti kaip vykdomi įsibrovimai į įvairias sistemas, praktiškai pasibandyti ir pasirinkti saugius įrankius, leidžiančius apsisaugoti nuo daugelio saugumo spragų.
Mokymų metu susipažinsite su informacijos svarbumo ir saugumo principais, turėsite galimybę išbandyti pagrindinius įsiskverbimo į kompiuterines sistemas žingsnius, išmoksite ne tik šiems žingsniams parinkti tinkamas priemones, bet ir taikyti gautas žinias sistemų saugumo analizei.
Jeigu norite įgyti kibernetinio saugumo žinių, išmokti apsisaugoti ir apsaugoti kitus – kviečiame registruotis į NKKM kompiuterių mokyklos organizuojamus mokymus! JAUNŲJŲ PROGRAMIŠIŲ (HAKERIŲ) MOKYKLA adresu internete: http://patinka.infobalt.lt/programa_mok?id=jaunuju-programisiu-hakeriu-mokykla