5 – 10 klasių mokinių dalyvavusių rajoniniuose, respublikiniuose, olimpiadose, viktorinose, konkursuose suvestinė
2012 – 2013 mokslo metai
Renginio pavadinimas |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojas |
Laimėta vieta |
Rajono antikorupcinio rašinio konkursas „Būk sąžiningas“ | Vostrikov Viktor | 8 e | E. Andriulionienė | II vieta |
Grūpaitė Donata | 6 d | L. Petrauskaitė | II vieta | |
Balcerytė Laura | 6 d | L. Petrauskaitė | II vieta | |
Petrauskaitė Mintautė | 6 a | N. Kungelienė | III vieta | |
Rajono meninio skaitymo konkursas | Vostrikov Viktor | 8 e | E. Andriulionienė | I vieta |
Rajono lietuvių kalbos olimpiada
|
Balcerytė Laura | 6 d | L. Petrauskaitė | I vieta |
Taroza Benas | 5 c | L. Petrauskaitė | I vieta | |
Vasiliauskas Antanas | 7 a | R. Bernotienė | I vieta | |
Vostrikov Viktor | 8 e | E. Andriulionienė | I vieta | |
Šlažaitė Gerda | 5 c | L. Petrauskaitė | II vieta | |
Nausėdaitė Dovilė | 6 a | N. Kungelienė | II vieta | |
Taroza Lukas | 7 b | E. Andriulionienė | III vieta | |
Rajono 8-11 klasės mokinių rusų kalbos olimpiada | Vostrikov Viktor | 8 e | G. Mockuvienė | I vieta |
Rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada | Vostrikov Viktor | 8 e | N. Būdvytienė | I vieta |
Rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ | Komanda | 8 klasės | N. Būdvytienė | II vieta |
Tarpzoninės berniukų mažojo futbolo (5×5) varžybos |
Komanda |
7 klasė |
R. Taršauskas |
III vieta |
Rajono stalo teniso varžybos | Komanda | 5 – 8 kl. | Č. Normantas | I vieta |
Rajoninė 8-12 klasių mokinių fizikos olimpiada | Vostrikov Viktor | 8 e | V. Kurpeikienė | I vieta |
Rajoninė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada
|
Taroza Benas | 5 b | R. Tylaitė | II vieta |
Ratkevičius Rokas | 5 c | A. Timpienė | III vieta | |
Balcerytė Laura | 6 d | R. Zybartaitė | I vieta | |
Balčytis Eimantas | 7 b | R. Zybartaitė | I vieta | |
Toliušytė Urtė | 6 d | R. Zybartaitė | III vieta | |
Žulys Aidas | 6 c | R. Zybartaitė | III vieta | |
Vostrikov Viktor | 8 e | R. Tylaitė | III vieta | |
Respublikinė 6 – 8 klasių matematikos olimpiada | Balčytis Eimantas | 7 b | R. Zybartaitė | III vieta |
Rajoninis renginys ,,Pelkių diena“ | Komanda | 7-8 klasės | B. Janužytė, E. Simaitienė | I vieta |
Rajoninė 7-12 klasių mokinių dailės olimpiada | Rimkutė Viktorija | 8 klasė | R. Astasevičienė | I vieta |
Abromaitė Birutė | 8 klasė | R. Astasevičienė | III vieta | |
Galinauskaitė Karolina | 8 klasė | R. Astasevičienė | Namų darbas | |
Rajoninė technologijų olimpiada | Ūselytė Greta | A. Memytė | Namų darbas | |
Rajono svarsčių kilnojimo varžybos | Kordušas Lukas | 7c klasė | A. Malinauskas | I vieta |
Radavičius Rokas | 7c klasė | A. Malinauskas | III vieta | |
Rajono zoninės paprastųjų šaškių varžybos |
Komanda |
7–8 klasės | A. Malinauskas | I vieta |
Rajono kroso varžybos | Petrauskaitė Mintautė | 6a klasė | A. Malinauskas, A. Ignašienė | II vieta |
Gedvilaitė Paulina | 8b klasė | A. Malinauskas, A. Ignašienė | III vieta | |
Rajono kroso varžybos |
Komanda |
5 – 10 klasės |
A. Malinauskas, A. Ignašienė, Č. Normantas, R. Lukošius, J. Kalinauskas. | I vieta |
Rajono keturkovės varžybos | Petrauskaitė Mintautė | 6a klasė | A. Malinauskas | I vieta |
Rajono keturkovės varžybos |
Komanda (mergaitės) |
5-6 klasės | A. Malinauskas, A. Ignašienė, Č. Normantas. | I vieta |
Rajono tinklinio varžybos |
Komanda (mergaitės) |
8 klasės | A. Ignašienė | II vieta |
Respublikinės zoninės stalo teniso varžybos |
Komanda (mergaitės) |
5-6 klasės | A. Ignašienė | IV vieta |
Rajono lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos:Estafetė (4×100 m)
100 m 100 m Šuolis į tolį Rutulio stūmimas |
Komanda |
5-8 klasių | A. Ignašienė | II vieta |
Komanda |
A. Ignašienė | II vieta | ||
Vytuvytė G. |
8e klasė |
A. Ignašienė | I vieta | |
Gedvilaitė P. |
8b klasė |
A. Ignašienė | II vieta | |
Petrauskaitė M. |
6a klasė |
A. Ignašienė | II vieta | |
Šertvytytė J. |
8b klasė |
A. Ignašienė | I vieta | |
Rajono 8 klasės chemijos olimpiada | Vostrikov Viktor |
8e klasė |
D. Jonaitienė | III vieta |
Rajono viktorina ,,Pažink Nemuno deltos regioninį parką“ |
Komanda |
7 klasės |
E. Simaitienė | I vieta |
Rajono Ežiogolo zoninės varžybos |
Komanda |
6 klasės |
R. Lukošius, Č. Normantas. | I vieta |
Komanda |
8 klasės |
R. Lukošius, Č. Normantas. | III vieta |