2014 m. pasiekimai

5 – 10 klasių mokinių dalyvavusių rajoniniuose, respublikiniuose, olimpiadose, viktorinose, konkursuose suvestinė

2012 – 2013 mokslo metai

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytojas

Laimėta vieta

Rajono antikorupcinio rašinio konkursas „Būk sąžiningas“ Vostrikov Viktor  8 e  E. Andriulionienė II vieta
Grūpaitė Donata 6 d L. Petrauskaitė II vieta
Balcerytė Laura 6 d L. Petrauskaitė II vieta
Petrauskaitė Mintautė 6 a N. Kungelienė  III vieta
Rajono meninio skaitymo konkursas Vostrikov Viktor 8 e E. Andriulionienė I vieta
Rajono lietuvių kalbos olimpiada 

 

 

 

Balcerytė Laura 6 d L. Petrauskaitė I vieta
Taroza Benas 5 c L. Petrauskaitė I vieta
Vasiliauskas Antanas 7 a R. Bernotienė I vieta
Vostrikov Viktor 8 e E. Andriulionienė I vieta
Šlažaitė Gerda 5 c L. Petrauskaitė II vieta
Nausėdaitė Dovilė 6 a N. Kungelienė II vieta
Taroza Lukas 7 b E. Andriulionienė III vieta
Rajono 8-11 klasės mokinių rusų kalbos olimpiada Vostrikov Viktor 8 e G. Mockuvienė I vieta
Rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada Vostrikov Viktor 8 e N. Būdvytienė I vieta
Rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ Komanda 8 klasės N. Būdvytienė II vieta
Tarpzoninės berniukų mažojo futbolo (5×5) varžybos  

Komanda

 

7 klasė

 

R. Taršauskas

 

III vieta

Rajono stalo teniso varžybos Komanda 5 – 8 kl. Č. Normantas I vieta
Rajoninė 8-12 klasių mokinių fizikos olimpiada Vostrikov Viktor 8 e V. Kurpeikienė I vieta
 Rajoninė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada 

 

 

 

Taroza Benas 5 b R. Tylaitė II vieta
Ratkevičius Rokas 5 c A. Timpienė III vieta
Balcerytė Laura 6 d R. Zybartaitė I vieta
Balčytis Eimantas 7 b R. Zybartaitė I vieta
Toliušytė Urtė 6 d R. Zybartaitė III vieta
Žulys Aidas 6 c R. Zybartaitė III vieta
Vostrikov Viktor 8 e R. Tylaitė III vieta
Respublikinė 6 – 8 klasių matematikos olimpiada Balčytis Eimantas 7 b R. Zybartaitė III vieta
Rajoninis renginys ,,Pelkių diena“ Komanda 7-8 klasės B. Janužytė,                 E. Simaitienė I vieta
Rajoninė 7-12 klasių mokinių dailės olimpiada Rimkutė Viktorija 8 klasė R. Astasevičienė I vieta
Abromaitė Birutė 8 klasė R. Astasevičienė III vieta
Galinauskaitė Karolina 8 klasė R. Astasevičienė Namų darbas
Rajoninė technologijų olimpiada Ūselytė Greta A. Memytė Namų darbas
Rajono svarsčių kilnojimo varžybos Kordušas Lukas 7c klasė A. Malinauskas I vieta
Radavičius Rokas 7c klasė A. Malinauskas III vieta
Rajono zoninės paprastųjų šaškių varžybos

Komanda

7–8 klasės A. Malinauskas I vieta
Rajono kroso varžybos Petrauskaitė Mintautė 6a klasė A. Malinauskas,          A. Ignašienė II vieta
Gedvilaitė Paulina 8b klasė A. Malinauskas,          A. Ignašienė III vieta
Rajono kroso varžybos

Komanda

5 – 10 klasės

A. Malinauskas,          A. Ignašienė,               Č. Normantas,             R. Lukošius,                 J. Kalinauskas. I vieta
Rajono keturkovės varžybos Petrauskaitė Mintautė 6a klasė A. Malinauskas I vieta
Rajono keturkovės varžybos

Komanda (mergaitės)

5-6 klasės A. Malinauskas,          A. Ignašienė,               Č. Normantas. I vieta
Rajono tinklinio varžybos

Komanda (mergaitės)

8 klasės A. Ignašienė II vieta
Respublikinės zoninės stalo teniso varžybos

Komanda (mergaitės)

5-6 klasės A. Ignašienė IV vieta
Rajono lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos:Estafetė (4×100 m)

100 m

100 m

Šuolis į tolį

Rutulio stūmimas

Komanda

5-8 klasių A. Ignašienė II vieta

Komanda

A. Ignašienė II vieta
Vytuvytė G.

8e klasė

A. Ignašienė I vieta
Gedvilaitė P.

8b klasė

A. Ignašienė II vieta
Petrauskaitė M.

6a klasė

A. Ignašienė II vieta
Šertvytytė J.

8b klasė

A. Ignašienė I vieta
Rajono 8 klasės chemijos olimpiada Vostrikov Viktor

8e klasė

D. Jonaitienė III vieta
Rajono viktorina ,,Pažink Nemuno deltos regioninį parką“

Komanda

7 klasės

E. Simaitienė I vieta
Rajono Ežiogolo zoninės varžybos

Komanda

6 klasės

R. Lukošius,                 Č. Normantas. I vieta

Komanda

8 klasės

R. Lukošius,                 Č. Normantas. III vieta
Leave a Reply