Informacija dėl koronaviruso

Gerb. Tėveliai (globėjai, rūpintojai),

Mokinių atostogos skelbiamos nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 27 d.

Mokinių atostogų metu prašome užtikrinti, kad mokinai laikytųsi visų, šiam laikotarpiui nustatytų, prevencinių rekomendacijų dėl koronaviruso plitimo:
1. Mokinai privalo kuo mažiau kontaktuoti su kitais žmonėmis (t. y. nesilankyti mieste,
kavinėse, renginiuose, kitose jaunimo susibūrimo vietose ir pan.).
2. Laikytis higienos reikalavimų: dažnai plauti rankas; reguliariai vėdinti patalpas; laikytis atokiau nuo sergančiųjų – 1 m atstumu; patys čiaudėdami ar kosėdami prisidengti sulenkta alkūne arba švaria nosine; neliesti rankomis veido, nosies, akių, burnos; valgyti tik gerai termiškai apdorotą maistą; naudoti saugų ir švarų vandenį ir kt.
3. Kovo 27 d. mokyklos interneto svetainėje ir TAMO dienyne pasižiūrėkite informaciją apie tolimesnį ugdymo proceso organizavimą.
Raginame išlaikyti rimtį, bet tuo pat metu būti budriems, saugoti save ir aplinkinius.