Rudenėlio šventė

Spalio 24-25  dienomis pradinukai susirinko į tradicinę Rudenėlio šventę. Mokyklos mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti rudens gėrybių paroda, kurioje dalyvavo 1-4 kl. mokiniai. Darbelius mokiniai kūrė kartu su savo šeimos nariais. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos: Daiva Žygaitienė, Diana Lileikienė, Edita Šeputienė, Irma Kelpšienė. Šventės metu mokiniai dainavo dainas apie rudenį, deklamavo eiles apie rudens grožį ir rudens gėrybes. Pradinukai varžėsi tarpusavyje, kas įmins daugiau mįslių, spėliojo kokias sultis  gėrė, išsiaiškino, kurie  grybai valgomi ir nevalgomi, kas greičiau perneš rudens gėrybes.
Mokykloje vykstanti Rudenėlio šventė – vienas iš įsimintiniausių renginių, kuris atskleidžia, kokiomis gėrybėmis mūsų Žemelė mus apdovanoja, mokina mus dėkingumo už tai, ką mes turime.